• (48)691 499 050
  • szkola@niepublicznaradom.edu.pl
  • czynne: 700-1700
Z wizytą w naszej szkole

Ogromnie się cieszymy z możliwości goszczenia w naszej szkole niezwykłych osobistości!

Na nasze zaproszenie odpowiedział Ksiądz Biskup Marek Solarczyk. Ksiądz Biskup opowiedział uczniom co nieco o swojej pracy i przytoczył kilka ciekawostek ze swojego życiorysu. Okazało się, że jest ogromnym fanem i znawcą motoryzacji oraz miłośnikiem jazdy na rowerze! Zaszczytne, poważne stanowisko nie wpłynęło na pogodne usposobienie naszego gościa. Jego Ekscelencja z uśmiechem i ogromnym humorem prowadził dialog z uczniami, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania. Udało nam się otrzymać wyjaśnienie zagadki, która pewnie nie jednemu z Was też chodziła po głowie: „Jak piuska* tak dobrze trzyma się czupryny?”

*rodzaj nakrycie głowy