6 kwietnia w naszej szkole zorganizowaliśmy I Mistrzostwa w Lekkoatletyce. Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkurencjach: skoku w dal z miejsca oraz biegu na 300 m. Zobaczcie jaką radość im to sprawiało i jak ogromne było ich skupienie.

Tego samego dnia odwiedzili nas profesjonalni szermierze. Dla naszych uczniów było to ich pierwsze doświadczenie z tym sportem 🤺 bardzo im się spodobało. Podczas gdy niektórzy bawili się „mieczami i balonami” , inni trenowali strzelanie z trenerem.

Nasi uczniowie wykazali sportowego ducha walki, silną wolę i motywację. Wokół szkolnej sali gimnastycznej biegli prawie trzy razy, niemal tak szybko, jak „prędkość światła”. Byli tak zdeterminowani, aby zakończyć bieg, nikt nie odważył się zatrzymać, narzekać … nie było powodu! To była świetna zabawa!