Zaznacz stronę

31-go Października wyszyscy uczniowie wkroczyli do szkoły przebrani za duchy, czarownice, dynie, królowe, księzniczki, koty, wróżki, nietoprze aby z entuzjazmem bawić się w Halloween.

Był to długo wyczekiwany dzień, dzieci wreszcie mogły się pochwalić i zaprezentować kolegom i koleżankom swoje oryginalne kostiumy i wziąć udział w licznych Halloween’owych zabawach i Halloween’owym poczęstunku.
Ne tę okazję rodzice uczniów przygotowali przepyszne, zapierające dech w piersiach Halloweenowo ozdobione, zdrowe, domowe desery, babeczki, ciasta i ciasteczka!!! Wszystkie dzieci były wręcz oczarowane! Cały dzień z radością pałaszowały smakołyki!

Oczywiście obyło się bez prawdziwego trick-or-treating i toreb czy koszyków pełnych smakołyków!!! Uczniowie szukali cukierków ukrytych w różnych miejscach w szkole, a także udali się pukając do dzwi sąsiedniego przedszkola po więcej słodkości. W cukierkowej radości przeliczali zdobyte cukierki, a później wymieniali się Krówkami, Mims Witaminkami, Dumle i żelkami.

Nie było chwili na powiew nudny, żaden deser się nie zmarnował, nie było głodnych brzuszków, ani smutnych buziek