Kadra

Kadrę naszej szkoły tworzą profesjonaliści. To zespół młodych, dobrze wykształconych, kreatywnych i pełnych pasji nauczycieli. Dbają o dobry kontakt z uczniami, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Świetnie przygotowani angliści współpracują z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej. Codziennie zajęcia Morning English prowadzi native speaker. Nauczyciele porozumiewają się z uczniami w języku angielskim. Ciągłe zanurzanie się w języku powoduje szybsze jego przyswojenie.

W swojej pracy, nauczyciele wykorzystują nowoczesne metody pracy z uczniem oraz najnowsze technologie IT. W ten sposób rozwijają zainteresowania i umiejętności uczniów, które mają wpływ na późniejsze wysokie osiągnięcia. W mało licznych klasach (16 osób) można indywidualizować proces nauczania,  rozwijać potencjał uczniów i sprawiać, że czas spędzony w szkole to chwile radości, uśmiechu i obopólnej satysfakcji ucznia i nauczyciela.